Forum klanu Free Fighters


Forum klanu Free Fighters

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Skład
  •  » Ja, bo nie ty, a jak nie ty to ja... no chyba, że on... to kto to?

#1 2009-08-19 20:49:52

SK8

http://images50.fotosik.pl/9/638333ef2f6f9cd9m.png

Zarejestrowany: 2009-08-08
Posty: 13
Skill: Pr0 supermega SAS, Navy SEALS
Ulubiona mapa: awp_india, cs_office i inne
Ulubiona broń: proca na kartofle

Ja, bo nie ty, a jak nie ty to ja... no chyba, że on... to kto to?

SK8

Imię: Bond... James Bond... albo nie to już stareeeee... Mów mi Fry.TeK.
Wiek: 14
SteamID: taki dziwny... 11111:11;11.11111.1.111.11:11111
IP: takie tajne (ale nie takie fajne zmienne jak AtMo co wbija na serw z czitami i tak całkiem długo ich oblega, ja też taaak chce!!!!)
Mikrofon: mam w laptopie wbudowany xd ale troche trzeba glowe podstawic pod gore laptopu zeby cos powiedziec, nie uzywam go prawie
Coś o Sobie: No Not Nein Kein Nie jestem Clan Lider, nic więcej ci nie potrzebne... lubisz frytki?
Ulubiona mapa: AtMo west jest spoko ale wolę chyba cs_office, awp_india, dd2, de_train, pewnei też de_bill jeśli istnieje...
Ulubiona broń: M4-A1 (kal. 5.56, nabój 5.56x45mm, 30 naboi w mag., 757mm z kolbą złożoną, 838mm z kolbą rozłożoną), Masa
broni 2,52 kg (niezaładowanej), 3,0 kg (z załadowanym magazynkiem 30 nab.), Prędkość pocz. pocisku 907 m/s, Szybkostrzelność teoretyczna 700-950 strz./min, Zasięg skuteczny 360 m, poza tym oczywiście podst. info: Państwo: Stany Zjednoczone, Producent: Colt's Manufacturing Company, FN Military Industries, Rodzaj: karabinek szturmowy  ===> OCZYWIŚCIE INFO BY WIKIPEDIA.PL, SPRAWDŹ SAM! ===>http://pl.wikipedia.org/wiki/Karabinek_M4)                      ak47 (czyt. kałach, już wiesz co to?), awp, deagle



Staż w Cs: hmmm... trochę ponad pół roku... chyba 8 miesiaków
Skill: jak jest forma to high... ja to wiem! xd (ale adi ostatnio parę razy mnie z noża wziął )

Lubisz [FF]rytki?

Ostatnio edytowany przez SK8 (2009-08-19 20:50:37)


"Gram Only Hardstyle" - Napoleon Bonaparte
Rock i metal    ||    Wow nick: Exxp, cs nick: wiele, głównie SK8

Offline

 
  • Index
  •  » Skład
  •  » Ja, bo nie ty, a jak nie ty to ja... no chyba, że on... to kto to?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maratonkrzeszowice.pun.pl www.sobolew-offroad.pun.pl www.brzozowenadolice.pun.pl www.timik2.pun.pl www.arjunrampal.pun.pl