Forum klanu Free Fighters


Forum klanu Free Fighters


#1 2009-08-09 13:03:54

SK8

http://images50.fotosik.pl/9/638333ef2f6f9cd9m.png

Zarejestrowany: 2009-08-08
Posty: 13
Skill: Pr0 supermega SAS, Navy SEALS
Ulubiona mapa: awp_india, cs_office i inne
Ulubiona broń: proca na kartofle

Shotfreedom - gamefreedom.pl

Tak jak w temacie i dziale, reklamuję serwer shotfreedom. Jest to serwer należący do.. ee.. spółki? gamefreedom'a, którzy mają też świetny serw do WoW'a, Lineage II i Mu.

Poniżej są dane Shotfreedoma, czyli ich serwa ce'es'owego (xd)
Typ: FFA
Dla: Steam/Non steam (all)
Sloty: 19 - 1 zarezerwowany więc 18 wolnych na wejście
Strona: cs.gamefreedom.pl
IP/Pass: ip 91.203.134.192:27095 lub s16.postrzelaj.pl:27095

Specyfika serwa: Bez modów itp. Jest oczywiście trochę to ich dźwięków i wybranych przez nich bajerów, ale myślę, że mało ściągania. Można kupic spadochron (a w zasadzie chyba można BYŁO KIEDYŚ Admini nie siedzą cały, czas, więc czasem są cziterzy. Jednak trochę opanowania przez graczy, zróbcie demko i jeśli nie macie konta na forum gamefreedom'a to prześlijcie je mi i uzasadnijcie co cziter robił.
Gracze mili i spoko. Na serwie NIEMAL CAŁY CZAS wolne miejsca, ponieważ serwer stracił swoją dawną popularnośc. Graczy gra mniej więcej, w różnych porach, od ok.5, przez ok.10 do 15 naraz. Ale gra fajna
UWAGA! SERWER NIEKONIECZNIE BĘDZIE SIĘ CHCIAŁ DODAC DO LISTY "FAVORITES", WIĘC BYC MOŻE BĘDZIECIE MUSIELI WBIJAC PRZEZ KONSOLĘ! WPISZCIE: password fr33d0 [tutaj enter] connect [tu ip][tu enter] - te komendy to inny sposób wejścia na serw, tylko, że niekażdy wie jak się dopisuje w konsoli password.
PS: Możecie mnie często tam znaleźc ;p

Ocena końcowa: 9+++/10 ;p Polecam

Ostatnio edytowany przez SK8 (2009-08-09 13:06:20)


"Gram Only Hardstyle" - Napoleon Bonaparte
Rock i metal    ||    Wow nick: Exxp, cs nick: wiele, głównie SK8

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwe-pbf.pun.pl www.polisheliteclan.pun.pl www.tz.pun.pl www.msw.pun.pl www.xgaming.pun.pl